7/24 ONLİNE ALIŞVERİŞ
Telefon : (0212) 431 46 78
                 Mobil : (0533) 055 26 20
Gizlilik Politikası

Kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve sitemizde geçirdiğiniz süre zarfında bunu sağlamak için çaba sarfediyoruz. Aşağıda sitemize üye olup ürün/hizmet satın alan veya üye olmadan direkt olarak ürün/hizmet satın alanların kişisel bilgileri ve güvenliği ile ilgili açıklamalar yer almaktadır.

Kayıt Dosyaları

Birçok standart web sunucusunda olduğu gibi sitemizde de istatistiksel amaçlı log dosyaları kaydı tutmaktadır. Bu dosyalar; ip adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş-çıkış sayfalarınız gibi standard bilgileri içermektedir. Log dosyaları kesinlikle istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamakta ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir. Ip adresiniz ve diğer bilgiler, şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmemektedir.

Aynı şekilde sitemize üye olup ürün/hizmet satın alanların veya direkt olarak ürün satın alanların kayıt esnasındaki kişisel bilgileri; telefon numaraları, adresleri ve mail adresleri yukarıda yazılı olduğu gibi istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamakta ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir. Kayıtlar tamamen müşteri pörtföyü amacıyla tutulur ve kimseyle paylaşılmaz. Amaç; müşterinin daha sonra tekrar hizmet/ürün satın alması durumunda işlemleri hızlandırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak içindir.

Kredi Kartı Güvenliği ve Gizliliği

Ürün/ hizmet satın alırken müşterilerimizin kullandığı kredi kartı bilgileri (ad soyad, kart numarası, son kullanım tarihi, şifresi vb.) kesinlikle kayıt altına alınmaz. Kartlı ödemeler aracı firma üzerinden güvenli bağlantı (SSL) yoluyla yapılır. Hem firmamızda hemde aracı firmada kart bilgileriniz kayıt altına alınmaz. Dolayısıyla kimseyle paylaşılamaz. Firmamız kredi kartı ödemelerinde üst düzey veri güvenliği standardı PCI-DSS sertifikasına sahip iyzico ile çalışmaktadır. İlgili firmada aynı zamanda 3D Secure kredi kartı ödemesi özelliğini de sunmaktadır. 3D Secure sizi dolandırıcılık girişimlerinden korur ve ödenen tutarların güvenliğini sağlar.

E-Posta veya Telefon Yoluyla İstenilen Bilgilerin Güvenliği

Müşteri mizmetlerimize telefon yoluyla veya e-posta yoluyla vereceğiniz ürün/hizmet siparişleriyle ilgili olarak ileteceğiniz kişisel bilgiler de asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız/ söylemeyiniz/ paylaşmayınız. Firmamız hiçbir şekilde müşterilerinden ad soyad, teslimat adresi ve fatura kesimi için lazım olan vergi dairesi ve numarası haricinde hiç bir kart bilgisi veya özel bilgiyi talep etmez.

Gerek telefon, gerek e-posta yoluyla iletilen bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebileceğinden firmamız bildirim ve e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez. Bu nedenle gerek kredi kartı bilgilerinizi, gerekse özel bilgilerinizi hiçbir şekilde paylaşmayınız. Ayrıca önemle belirtmek isteriz ki, firmamız adı altında birileri sizi telefon yoluyla arayarak veya e-posta yoluysa bildirim göndererek yukarıda bahse konu bilgileri talep ederse asla itibar etmeyiniz. En kısa zamanda iletişim adreslerimizden bizleri bilgilendiriniz ki firmamız adını kullanan dolandırıcılar hakkında ilgili kurumlara başvuralım ve yakalanmalarını sağlayalım.

Fiyat Değişiklikleri

Firmamız ürün fiyatlarında şeffaf davranmaktadır. Özel mamül ürünler haricinde satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları (varsa indirimleri) sitede açık şekilde yer alır. Teknik bir hata olmadığı sürece firmamız tüm ürünlerini sitede belirttiği fiyatlar üzerinden satar. Müşteri ürün siparişini sitede gördüğü üzere vermiş ve bu işlem onayımızdan geçmişse ürün fiyatı sonradan değiştirilmez. Ancak, firmamız ihbar etmeksizin sitede satışa sunduğu ürünlerin fiyatlarını her zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Not:  Gizlilik politikası sayfasının son güncellemesi: 05 Haziran 2015 Cuma günü yapılmıştır. Sitemizde uygulanan gizlilik politikası ile ilgili; her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi sitemiz alt bölümünde yer alan iletişim adresinden bizlereiletebilirsiniz.

Firmamız, işbu "Gizlilik Politikası" hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak veya kullanıcılara elektronik posta göndermek veya sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Gizlilik Politikası hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.