7/24 ONLİNE ALIŞVERİŞ
Telefon : (0212) 431 46 78
                 Mobil : (0533) 055 26 20
Garanti ve Satış Şartları

Garanti Şartları

 1. Satışa sunduğumuz markalı ürünlerimiz her türlü üretim hatasına karşı 2 yıl (iki) garanti kapsamındadır.
 2. İmalat hatalarından kaynaklanan arızalı ürünlerin tamiri garanti belgesinin ibrazı ile yapılmaktatır.
 3. Garanti belgesinin ibrazı yapılmayan ürünlerin tamir masrafı satıcıya fatura edilecektir.
 4. Garanti belgesi ve irsaliye düzenlenerek gelen arızalı ürünlerin tamiri süresi garanti belgesinde de belirtildiği üzere 30 (otuz) iş günüdür.
 5. Arızalı mamül montaj edilmişse hiçbir şekilde yenisiyle değiştirilmez.
 6. Firmamıza gönderilecek garanti kapsamındaki ürünler, firmamızın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile gönderilecektir. Başka şirketler ile yapılan gönderilerden firmamız sorumlu değildir.
 7. Ocaklarda veya restoran, kebap ocağı gibi yerlerde kullanılan ürünlerin arıza olarak gelmesi durumunda aşırı kirli, yağlı ve kurum başlamış bir şekilde teslim alınmaz.
 8. Firmamız ürünlerinde garanti belgelerinde kullanım yerleri belirtildiği için kullanıcı bu ürünleri kullanım şartları dışında kullanmamalıdır.

Satış Şartları

 1. Siparişler (özel siparişler hariç) en geç 7 (yedi) iş günü içerisinde teslim edilir.
 2. Ürün sayfalarında ve gönderilen tekliflerde aksi belirtilmediği sürece kargo veya ambar nakliye ücreti müşteriye aittir.
 3. Müşterinin talep ettiği ambarla gönderilen ürünlerde nakliyeden kaynaklanan zararlar firmamızın sorumluluğu dışındadır.
 4. Vadesi aşan ödemelerde iskonto oranları geri çekilip fiyat farkı müşteri c/h borç olarak kaydedilecektir.
 5. Firmamız ihbar etmeksizin fiyatları değiştirme hakkına sahiptir.
 6. Fiyatlarımıza aksi belirtilmediği sürece K.D.V. dahil değildir.

Cayma Hakkı - İptal/ İade Şartları

 1. Müşterilerimiz satın aldıkları ürünleri kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek cayma hakkını kullanabilirler.
 2. Satın alınan ürünlerin montajı yapılmış/ çalıştırılmış/ kullanılmış ise iade kabul edilmez.
 3. İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.
 4. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan kargo masrafları alıcıya'ya aittir.
 5. İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
 6. Ürün iade geri ödemeleri ürün tarafımıza ulaştığı gün içerisinde yapılır.

Not: (Lütfen okuyunuz)

 1. Sitemize üye olup ürün/hizmet satın alan veya üye olmadan direkt olarak ürün/hizmet satın alanların kişisel bilgileri ve güvenliği ile ilgili açıklamaları "Gizlilik Politikası" sayfasını tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.
 2. Bu sayfayı görüntülüyor, garanti, satış ve iade şartlarımızı kabul ediyorsanız gizlilik politikamızı da kabul etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz.
 3. Kafanıza takılan soru/sorunlarınızı sitemiz alt ve üst bölümünde yer alan iletişim sayfaları ve telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.